//
Skrýt nabídku

Nabídka služeb a spolupráce

Služby a spolupráci, které nabízíme, lze rozdělit podle následujících kategorií:

Výzkum a vývoj – nabídka spolupráce pro výzkumné organizace, nabídka smluvního výzkumu a expertních činností pro komerční zákazníky, organizace státní a veřejné správy a soukromé osoby

Odborné služby – nabídka odborných služeb pro komerční zákazníky, organizace státní a veřejné správy a soukromé osoby poskytovaných na základě smluv a objednávek

Ostatní služby – nabídka služeb pro odbornou i laickou veřejnost

Informace k níže specifikovaným službám a nabízené spolupráci, kromě služeb, jejichž popisy obsahují kontakty jiné, poskytne níže uvedená kontaktní osoba.

  • Náměstek pro výzkumnou
    a odbornou činnost:
    Ing. Libor Ansorge, Ph.D.
  • Telefon: +420 220 197 385
  • E–mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ústav působí v oborech vodního hospodářství od svého založení v roce 1919. Od té doby se věnuje získávání nejnovějších poznatků, vývoji moderních technologií a jejich aplikaci v praxi.

Jsme experty na hydrologii, hydrauliku povrchových vod, hydrogeologii, hydroekologii, hydrobiologii, hydrochemii, mikrobiologii vody, radioekologii, vodárenství a čištění odpadních vod, ekologii vodních organismů, ochranu vodních ekosystémů, hospodaření s odpady a na další obory související s vodním hospodářstvím a životním prostředím.

Náš tým tvoří zkušení odborníci s bohatými zkušenostmi s akademickým působením v oboru, veřejnou správou, správou vodních toků a povodí, stejně jako začínající pracovníci s neotřelými nápady a přístupy.

Disponujeme vlastní špičkovou měřicí technikou, analytickými laboratořemi, hydraulickými laboratořemi, zkušební laboratoří vodohospodářských zařízení a kalibrační stanicí vodoměrných vrtulí.